Strona 1 z 1

Rzetelny dentysta ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 10:08
autor: tomaszkowal
Witajcie, szukam dobrego dentysty w Radomiu. Poprzedni stomatolog jak leczył moje zęby to pozostawił kawałek ułamanego wiertła w zębie. Jak można się domyślić po jakimś czasie ząb dał o sobie znać. Z tego co czytałem w Internecie, można to usunąć przy pomocy mikroskopu. Czy ktoś orientuje się, który stomatolog robi takie rzeczy w mieście? Nie chce usuwać zęba i robić implanta w to miejsce. Każdy wie że są to ogromne koszty i znacznie większy ból i czas leczenia.

podobne tematy:

Dobry dentysta ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:03
autor: tomaszkisiel
Witaj, z tego co piszesz to posiadasz duży problem. Jest jedna przychodnia, która posiada niezłych stomatologów: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam spróbować, lecz nie wiem czy posiadają taki sprzęt. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, a leczyłem już dużo zębów. Posiadam również już 3 implanty i nigdy nie miałem tego rodzaju kłopotów jak ty. Życzę dużo szczęścia, bo mam świadomość co to bolące zęby. Trzymaj się.

podobne tematy:

Dobry dentysta ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:06
autor: adampiszczek
Cześć. To ten człowiek nie miał pojęcia, iż mu się wiertło rozleciało. Pozostawił go w zębie i założył plombę? Jak tak, to powinieneś założyć mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:

Solidny dentysta ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:09
autor: tomaszkowal
Witaj. Dokładnie jest tak jak piszesz. Dopiero u kolejnego dentysty dowiedziałem się o tym zdarzeniu. Szkoda pisać na temat tamtego człowieka. Partacz jakich mało.

podobne tematy: