Strona 1 z 1

Czy ktoś się orientuje za ile można kupić takie lady recepcyjne do zajadu?

: 24 maja 2016, 12:43
autor: tomaszkowal
Cześć, odnalazłem w internecie bardzo ciekawe zdjęcia lad recepcyjnych: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw ile mogą kosztować takie cuda jak na poniższym zdjęciu Obrazek . Jestem fanem tego rodzaju rozwiązań, lecz boję się że są one nie na moją kieszeń. Nie chcę zawracać głowy firmie a później się ośmieszyć, że nie mam kasy. Dlatego prośba do osób znających branże o jakiś przedział cenowy za takie lady recepcyjne.

podobne tematy:

Czy ktoś ma pojęcie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do motelu?

: 24 maja 2016, 13:12
autor: tomaszkisiel
Witaj, bardzo fajna strona internetowa. Projekty tej firmy są jeszcze okazalsze niż na fotografii podanej w tym wątku. Jak wykonują pracę dla tak wielkich firm to z pewnością do najtańszych się nie zaliczają. Natomiast nie wiem czemu nie wyślesz do nich zapytania ofertowego. Napiszesz co ci trzeba i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najprościej. Sporo firm tak robi, dlaczego nie ty.

podobne tematy:

Czy ktoś się orientuje za ile można kupić takie lady recepcyjne do hotelu?

: 24 maja 2016, 13:16
autor: adamniczyj
Witaj, rzeczywiście bardzo oryginalne są ich lady do recepcji. Nie wiem w jaki sposób oni to wyceniają, lecz jakiś czas temu na innym forum spotkałem się z takim zdaniem: trzeba przyjąć od 2 tyś złotych za metr lady do recepcji. Więc masz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy: