Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Dzień dobry, rozmyślam nad promocją swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Mam nieduży sklep z meblami i myślałem o sprzedaży mebli w Internecie. Na starcie pragnę być wysoko na frazę, które obecnie najlepiej mi schodzą w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Trzeba tylko pozyskiwać odnośniki do domeny ze stroną i czekać na wyniki. Natomiast intryguje mnie jedna rzec, jak to jest że ja będę wysoko a inni niżej. Przecież wg tego to każdy powinien znaleźć się na pierwszej stronie. I najważniejsze czy będę w stanie samemu taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 17 sty 2022, 16:43 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 2 razy.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy będę w stanie samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:52

Dzień dobry. Posiadasz nierealnie, optymistyczne podejście do sprawy związanej z promowaniem strony internetowej. Aby było to takie proste: tworzymy linki i promowana strona jest na początku wyników na hasło meble pracownicze. Faktem jest, że masz należycie wykonaną stronę WWW. Też prezentowane na stronie meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Lecz to nie wystarczy żeby wypozycjonować domenę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania domeny to tylko początek działań. Trzeba mieć wiedzę jakiego typu linki utworzyć do promowanej strony WWW oraz w jakich proporcjach. Także ważne jest nasycenie linków pozycjonowaną frazą. Dasz go za dużo, domena otrzyma karę od wyszukiwarki. Zbudujesz ich za mało - pozycje będą niskie. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo utworzenie odnośnika nie wystarczy. Istotne jest to aby odszukały go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Poważne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości