Sprawdzona firma z kruszywem w miejscowości Koło


krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Sprawdzona firma z kruszywem w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:32

Dzień dobry. Potrzebuje rzetelnej żwirowni z miasta Koło, która sprzedaje żwir budowlany. Czy ktoś z forumowiczów posiada może namiary na sprawdzonego dostawcę żwiru budowlanego. Od kumpla nasłuchałem się wielu rzeczy, w jaki sposób żwirownie oszukują na żwirze budowlanym. Dostarczają kruszywo kiepskiej jakości, którego jest o wiele mniej niż było zamówione. Mój sąsiad potrzebował wg wyliczeń 60 ton kruszywa - czyli 3 samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozgarnął kruszywo - okazało się iż żwiru było mniej o 1/3 niż zamówił. Więc różnica jest i był zmuszony zapłacić za dodatkowy transport.

podobne tematy:

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Dobra firma sprzedająca Kruszywo w okolicy Koła

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Cześć. Nie każda firma oszukuje. Lecz masz rację, że jest dużo firm, które tak starają się ekstra zarobić. Szczególnie, iż klient nie jest wstanie sprawdzić faktycznej wagi przywiezionego kruszywa na działkę. Ja korzystałem z usług firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to rodzinna żwirownia w pobliżu miejscowości Koło. Towar mają dość dobrej jakości i ludzie sobie go chwalą. U mnie dostarczone kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na wyrównanie drogi dojazdowej do domu. Zamówiłem osiemdziesiąt ton, które wg mych wyliczeń było potrzebnych na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery ciężarówki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż zamówiłem. Więc z pewnością ta firma Wis Kruszywa z Koła nie robi przekrętów na jego wadze.

podobne tematy:


Wróć do „Poważne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości