Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?


marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:54

Cześć. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą miejsca pracy. Otrzymałam niedawno propozycję, która dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te strony internetowe Radom . Sama nie wiem czy się zdecydować, ponieważ zastanawiam się czy to odpowiednie miejsce dla mnie. Uwielbiam poznawać oryginalnych ludzi oraz proponować im dany towar. Mam także kolosalne doświadczenie w tej dziedzinie. Jednakże wyspa to nie to samo co stereotypowy punkt sprzedaży. Ciągle zastanawiam się, wobec tego czy wytrzymam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odpowiedź.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 12 maja 2021, 7:35 przez marekwirazka, łącznie zmieniany 1 raz.

lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Dzień dobry. Praca na wyspie handlowej nieomal nie różni się od tej w punktach sprzedaży. Oczywiście masz mniej miejsca, w następstwie tego siedzisz albo stoisz, ale możesz także urwać się na przerwę i rozprostować nogi. Nie jest to, w związku z tym wybitnie męczące. Na dodatek nie musisz biegać po całym punkcie sprzedaży i odwieszać ciuchów i sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz najczęściej kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeżeli ubóstwiasz ludzi to odpowiednio bowiem z reguły koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niesłychanie niemało osób. Osobiście pracuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Poważne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości