Certyfikowany salon masażu w Warszawie


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Certyfikowany salon masażu w Warszawie

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:51

Dzień dobry. Mam problemy związany kręgosłupem i potrzebuje sprawdzonego salonu masażu w Warszawie, który oferuje masaż leczniczy. Mam siedzący tryb pracy, który znacząco obciąża kręgi. Parę dni temu byłem nawet z tym u doktora pierwsze kontaktu i potwierdził mojej obawy. Zmiana trybu pracy i koniec kłopotów z kręgosłupem, lub znalezienie salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu schorzeniu. Z roboty nie jestem w stanie zrezygnować, więc pozostaje mi jedynie salon masażu w Warszawie. Czy jesteście w stanie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest wiele, lecz jak znam życie tylko wybrane mają w swojej ofercie masaże lecznice na właściwym poziomie.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Dobry gabinet masażu w mieście Warszawa

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:54

Dzień dobry. Wiem dokładnie jaki posiadasz kłopot. Tak samo miałem problemy z kręgosłupem i musiałem skorzystać z usług gabinetów masaży. Dobry salon masażu to Relax Mind Body. Są tam naprawdę certyfikowani masażyści, którzy wiedzą jak pomóc w tego rodzaju schorzeniach. Ja przeważnie decyduje się na masaż leczniczy, który wg mnie najkorzystniej wpływa na bolączki dotyczące mojego kręgosłupa. Również ceny w tym salonie masażu są dość niskie w porównaniu do innych salonów w Warszawie. Tak, więc warto. Oprócz masażu powinieneś zastanowić się nad jakimś sportem. Może siłownia lub zakup jakieś bieżni do mieszkania? To też pomaga.


Wróć do „Poważne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości