Strona 1 z 1

Ciekawe zabudowy meblowe do firmy - czy można je kupić w naszym kraju?

: 18 maja 2016, 7:42
autor: adampiszczek
Witajcie, jestem na etapie zmiany wystroju swojej firmy. Przeszukując pomysły na inny wygląd biura znalazłem na takie zdjęcia: Obrazek
Są to meble biurowe tworzone przez nich http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Witryna WWW jest w języku niemieckim więc nie wiele rozumiem, lecz prace mają genialne. Czy może ktoś z was posiadana namiary firmy w Polsce, które tworzą zbliżone rzeczy?

podobne tematy:

Ciekawe zabudowy meblowe do biura - czy można je kupić w naszym kraju?

: 18 maja 2016, 9:16
autor: mariuszbyk
Cześć, w naszym kraju masz sporo firm, które robią meble na zamówienie. Nie będzie problemu z wyszukaniem ich w wyszukiwarce internetowej. Nie wiem jak szukałeś, ale ja bez problemu po paru chwilach mam adresy firm, które robią podobne zabudowy meblowe. Odrobinę chęci i na bank coś znajdziesz dla twojej firmy.

podobne tematy:

Ciekawe meble do biura - czy można je kupić w Polsce?

: 18 maja 2016, 10:01
autor: krzysiekwolski
Nie kumam takich ludzi. Zamiast wpisać w wyszukiwarkę co nas interesuje to szukają pomocy na forach. Przecież to troszkę bez sensu. Mi wystarczyło kilka minut żeby ustalić, że wskazana przez Ciebie firma działa również w naszym kraju. Mało tego jest to Polska firma, która posiada przedstawicielstwa w różnych krajach UE.

podobne tematy: