Potrzebuje sprawdzonego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej


adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Potrzebuje sprawdzonego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Cześć, mam bramę wjazdową do domu. Była ona montowana jakiś czas temu i wszystko pracowało bez zarzutu. Lecz po paru sezonach się ona obniżyła i zaczęły występować problemy z jej rozsuwaniem. Zawołałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś wyregulowani, postukali i zainkasowali pieniądze. Brama funkcjonowała poprawnie przez kilka miesięcy i kłopot znowu wystąpił. Dlatego znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś miał do czynienia z ekipami z tego portalu internetowego?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje dobrego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Cześć, miałem podobny problem z bramą wjazdową. Nie chcę Cię denerwować, ale naprawa tego nie jest taka prosta. Jak poprzedni ślusarze ją źle obsadzili to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Druga sprawa to dopasowana wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się przesuwa. Brama winna posiadać zapas luzu od kostki brukowej. Mniej więcej 8 cm wystarczy w zupełności. Jeżeli te kwestie będą należycie wykonane to nie będzie kłopotów z działaniem bramy przez kolejne lata. Jeśli chodzi o ludzi z tej strony to nie pomogę.

podobne tematy:


Wróć do „Poważne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości