Budzetowe strony internetowe Warszawa


lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Budzetowe strony internetowe Warszawa

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy niedrogie strony internetowe to jeszcze odpowiedni wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na tego rodzaju pytanie nie jest tak oczywista. Po pierwsze kwestię tanich stron internetowych trzeba rozpatrzyć w wielu płaszczyznach. Pierwsza sprawa to określenie pojęcia niedrogie strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w kwestii tworzenia mało kosztownych stron internetowych dla firm. Dla jednej osoby niedroga strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to znacznie większy rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak widzimy przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można jasno i precyzyjne określić czym są niedrogie strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to zweryfikować sprawdzając oferty firm w wynikach wyszukiwarki. Poprzez to jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy oferują strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy żądaną przez nas frazę tanie strony internetowe aby dowiedzieć się na jakie oferty zbudowania strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w przedziale od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zbudowania strony internetowej dostaniem jasny obraz sytuacji. Powinno się również wybrać do porównania parę firm z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy sprawdzimy jak to się kształtuje też u tańszych firm, które projektują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już otrzymamy oferty na zaprojektowanie strony internetowej to warto wykonać ich zestawienie. Zestawienie powinno zawierać cenę zbudowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób zaprojektowania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się wyłącznie ceną wykonania strony internetowej, zestawienie ofert będzie mało miarodajne. Zwyczajowo oferty stworzenia strony internetowej za 500 zł będą oparte o darmowe CMS i ogólnodostępne szablony graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj bardzo zły pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze dostaniemy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na stworzenie strony internetowej, która będzie zawierała indywidualny projekt graficzny strony a, także autorski CMS. Tego rodzaju strony internetowe są znacznie bezpieczniejsze.

Wróć do „Poważne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość