Jak mogę wypromować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?


marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Jak mogę wypromować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Dzień dobry. Mam pytanie do znawców tematu - związane z pozycjonowaniem strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym żeby moja strona WWW była na początku wyników na frazę. Próbowałem samodzielnie coś z tym zrobić lecz efekt moich działań jest mizerny. Nie udało mi się wprowadzić strony do 1-szej pięćdziesiątki rezultatów wyszukań. Natomiast jak obserwuję konkurencyjne strony to posiadają mniej treści i przeważnie są gorsze graficznie. Co mogę zrobić żeby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 13 mar 2019, 14:15 przez marekwirazka, łącznie zmieniany 1 raz.

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób mogę wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Witaj. Jak chcesz żeby twoja strona internetowa była wysoko w wynikach wyszukiwarki to musisz poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to właściwa konstrukcja strony internetowej. Druga kwestia to właściwe linki, które kierują do promowanej strony. W twoim przypadku te dwie kwestie są do zmiany. Po pierwsze musisz uzupełnić stronę o wartościową treść, która posiada pozycjonowane słowa kluczowe. Należy je pogrubić. Druga sprawa to odpowiednie linkowanie wewnątrz strony. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o linkowanie to trzeba skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. Na twojej stronie dominują wyłącznie katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj linki z serwisów internetowych, które mają organiczny ruch. Dobre są fora internetowe. Jak to poprawisz to pozycje znacznie się polepszą.

podobne tematy:


Wróć do „Poważne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość