Czy tego typu biznes ma szansę na powodzenie?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy tego typu biznes ma szansę na powodzenie?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Cześć. Zastanawiam się nad utworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem dźwigów towarowych. Posiadam odpowiednie doświadczenie w tej branży. Wcześniej nawet miałem okazję pracować w firmach o takim samym profilu działalności: https://e-position.pl/2021/12/09/gdzie-kupic-wydajny-i-popularny-elektryczny-stol-rehabilitacyjny-jak-dobrac-taki-sklep , które z dobrym rezultatem wykonywały montaże dźwigów towarowych na naszym rynku. Natomiast od tamtego momentu minęło już dużo lat i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego typu platformy towarowe w Polsce. Czy ktoś z was posiada może doświadczenie w tej materii i miałby ochotę podzielić się wiedzą na ten temat. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy tego rodzaju biznes może się udać?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:59

Cześć. Wg mnie zabierasz się źle do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która montuje windy towarowe to troszkę za mało żeby na tej podstawie zakładać własną firmę związaną z montażem platform towarowych. Należy na starcie zrobić dobry biznes plan, który będzie bazował na realnych założeniach. Musisz oszacować popyt na platformy towarowe oraz jak twoja firma jest w stanie przyciągnąć klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość przedsiębiorstw w tej branży ma stałych klientów, którzy zlecają konserwację wcześniej zakupionych platform towarowych. Dość istotna kwestia to sposób reklamy swoich produktów i sposób na pozyskanie zleceń. Dźwigi towarowe nie należą do tanich i będzie niełatwo przekonać klientów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:


Wróć do „Poważne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość