Czy ktoś może dać namiary na sprawdzoną firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś może dać namiary na sprawdzoną firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Witam, poszukuje ekipy ślusarzy do zrobienia balustrady ze stali nierdzewnej w moim domu. Najlepiej zatrudniłbym ekipę z polecenia. Natomiast takiej nie mam. Dlatego moja prośba do was koledzy i koleżanki o podanie namiarów na sprawdzonych wykonawców. Najlepsza byłaby firma z województwa mazowieckiego. Lecz jak ktoś ma namiary na wykonawców z innych regionów, którzy montują balustrady ze stali nierdzewnej w stolicy, z przyjemnością zapoznam się z ich ofertami. Pewnie będą troszkę tańsi niż Ci z Warszawy.

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:48

Czy ktoś może dać namiary na dobrą firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: adamniczyj » 08 lip 2016, 12:13

Cześć. To oczywiste, że szukasz rzetelnej ekipy. Najlepsza była by z polecenia. Lecz skąd przekonanie, że tu podeślą prawdziwe namiary na uczciwych wykonawców. Przecież każdy jest w stanie napisać co chce na tej stronie. W Internecie znajdziesz wiele stron, które mają bazy sprawdzonych wykonawców. Te firmy posiadają przeważnie tam swoje realizacje i komentarze od poprzednich klientów. Ja bym tak poszukiwał firmy. A jeżeli chodzi o polecenie kogoś to będzie ciężko. Ja wpisałem w wyszukiwarce: koszt leczenia i mam kilka ciekawych stron internetowych. Pierwsza z brzegu posiada bardzo ciekawe prace Obrazek , z których jasna wynika, że brygada zna się na rzeczy. Wybierz sobie kilku specjalistów, a następnie wpisz ich dane w Internecie i wyszukaj komentarzy na ich temat. Wtedy będziesz wiedział, kto z fachowców jest godny uwagi i można go wybrać do współpracy.

podobne tematy:


Wróć do „Poważne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości