Opiekunka osób starszych - czy mogę nią zostać?


tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Opiekunka osób starszych - czy mogę nią zostać?

Postautor: tomaszkowal » 24 paź 2016, 12:42

Hej, niedawno spotkałam się z ofertą pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W internecie jest niezwykle dużo propozycji takiej posady, skutkiem tego także zastanawiam się czy ktoś skorzystał z takiej oferty. Zastanawiam się czy nadaję się do wykonywania takiego zawodu i co jest niezbędne? Jestem kobietą dbałą i wrażliwą jednak czy taka praca jest dla mnie? Spotkałam się z opiniami, że wolno nieźle zarobić i pozyskać doświadczenie. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc oraz rzetelne opinie osób, które opiekowały się dziadkami w Niemczech.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Opiekunka osób starszych - czy każdy może nią zostać?

Postautor: mariuszbyk » 24 paź 2016, 13:04

Cześć. To prawda, że jako opiekunka wolno zarobić nawet istotne pieniądze. Jeżeli skorzystasz z oferty wypróbowanej firmy nie musisz bać się, że ktoś Cię natnie. Sama już kilka razy współpracowałam z takimi agencjami i jestem w pełni zaspokojona jako opiekunka osób starszych. Ewidentnie jeśli posiadasz doświadczenie będzie Tobie łatwiej pozyskać taką posadę. Powinieneś znać się na opiece i pielęgnacji ludzi starszych. Mimo to sama praca nie jest trudna oraz daje wiele radości. Mam nadzieję, że choć odrobinę pomogłam.

podobne tematy:


Wróć do „Poważne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość